Turnaj "Učitelé vs. Žáci" - 20.3.2005

Název

Popis

Tak už nás zase žáci vyzvali, abychom s nimi poměřili síly ve sportovním zápolení.
Nedají si říct a nedají a tak zase prohráli ! Ale přesto všem mockrát děkujeme, neboť díky nim,
jsme si my, starší generace sedící stále za katedrou, protáhli dobře celé tělo !

Sraz v 8:45 u skleníku a příprava na zápas od 9:00.,p.uč.Kopecký na celý zápas bohužel zapomněl
( projevuje se u něj ranná forma sklerózy )

Volejbalový zápas začal velice vyrovnaně a až překvapivě dobře pro žáky, kteří překvapili ještě rozespalé učitele.
Nakonec však učitelé dokázali zúročit své dovednosti a se stejnou hbitostí, jakou hází křídu po žácích,
kteří nedávají pozor při výuce, přeházeli i naše mladé volejbalisty. Ve třetím setu však učitelé podlehli své únavě
a tato chvíle nepozornosti je stála ztrátu setu. Nakonec přeci jen vybojovali vítězství 3:1 nad žáky. Ti svou prohru přijali sportovně a učitelům předali výhru, která je taktéž zachycena na fotografii.